Zapraszam Państwa do skorzystania z przygotowanej oferty:

 1. Kompleksowe projekty wnętrz
  - mieszkań
  - apartamentów - domów
  - lokali usługowych
  - pojedyńcze pomieszczenia, np. kuchnia, łazienka, pokój
 2. Lifting wybranych pomieszczeń lub całościowy domów, mieszkań
 3. Konsultacje w zakresie:
  - doboru kolorystycznego ścian - opraw oświetleniowych
  - elementów dekoracyjnych wnętrz
 4. Home Staging - zwiększenie wartości mieszkania przed sprzedażą
 5. Projekt elewacji domu.
 6. Projekty online w całej Polsce
Etapy realizacji projektu aranżacji wnętrz
Projekt wnętrza - od czego zacząć
 1. Kontakt telefoniczny, osobisty lub mailowy
 2. Wysłanie informacji na maila dotyczącej projektu: powierzchnia, zakres zamówienia, wytyczne, miejscowość - potrzebne do przygotowania bezpłatnej wyceny
 3. Po zatwierdzeniu wyceny podpisywana jest umowa, w której zawarte są wszystkie informacje przedstawiające warunki współpracy oraz szczegóły dotyczące przebiegu procesu projektowego. Ustalany jest sposób kontakt klienta z projektantem, sposobu przekazywania informacji o realizacji projektu oraz harmonogramu płatności.
 4. Zaczyna się praca nad projektem i aranżacją wskazanej/wskazanych przestrzeni.
ZMIANY LOKATORSKIE - co to znaczy
Zmiany lokatorskie to modyfikacja oryginalnego planu mieszkania, otrzymanego od Dewelopera. Oznacza to, że jeśli klient kupił mieszkanie, a jest na etapie "dziury w ziemi", czy na bardzo wczesnym etapie budowy, to jest jeszcze dobry moment aby wprowadzić zmiany. Jeśli zaproponowany układ aranżacji odbiega od oczekiwań potrzeb klienta. Odpowiednio wcześnie wprowadznie zmian może uchronić od niepotrzebnych kosztów.
KOLEJNE KROKI TO
 1. BADANIE POTRZEB
  - wywiad z klientem/klientami dotyczący potrzeb i upodobań
 2. INWENTARYZACJA - wykonanie pomiarów pomieszczenia/pomieszczeń oraz dokumentacja fotograficzna
 3. PROJEKT KONCEPCYJY NA PODSTAWIE INWENTARYZACJI lub DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ
  udostępnionej przez dewelopera lub z projektu budowlanego. W tej sytuacji, to najlepszy moment na rozpoczęcie projektu wnętrz, naniesienia zmian w rysunkach branżowych.
 4. UKŁAD FUNKCJONALNY - to 2-3 różne koncepcje w postaci rzutów 2D, czyli przedstawienie układu ścian działowych, otworów drzwiowych i okiennych. Ustawienia mebli, sprzętów i innych. Opisem materiałów dekoracyjnych ścian z podanymi wymiarami. Wybór najciekawszej propozycji.
 5. WIZUALIZACJE I DOKUMENTACJA TECHNICZNA - prezentacja aranżacji wnętrz w postacji zdjęć/wizualizacji oraz dokumentacja techniczna dla wykonawców z poszczególnych branż czyli plan zmian budowlanych (jeśli takie będą), projekt elektryki, wod-kan czy c.o., projekty sufitów podwieszanych oraz układ podłóg, projekty mebli na zamówienie, dekoracji, rzuty na poszczególne ściany np. tazienek gdzie szczegółowo rozrysowany jest układ płytek, kuchni.
DODATKOWE USŁUGI
 1. Nadzór autorski
  Nadzór autorski to kontrola nad realizacją projektu, poprawnością działań wykonawców zgodnie z projektem, oraz szczegółowy dobór wszelkich materiałów koniecznych do realizacji projektu wykonawczego - wyjazdy do sklepów z klientem w celu zakupienia potrzebnych materiałów wykończeniowych, typu: glazura, gres, parkiet czy inny material na podłogi, farby, tapety czy elementy wyposażenia wnętrz: oświetlenie, meble, dywany, dodatki aranżacyjne, firany, zasłony itp.
 2. Mieszkanie pod klucz
  Tą usługę wybierają klienci, którzy nie mają czasu lub zbyt ich stresuje zajmowaniem się wszystkim,co jest zwiazane z remontem domu, czy mieszkania. Nie na rękę jest bycie kierownikiem budowlanymi spędzaniem czasu na weekendowych zakupach. Dedykowana jest również osobom, które mieszkają w innym mieście bądź państwie, a chciałyby wykończyć dom, apartament czy mieszkanie w swojej rodzinnej miejscowości. Bez konieczności, czy możliwości dojeżdżania, doglądania i nadzorowania.
 3. Wykonywanie projektów mebli wnękowych i wolnostojących na potrzeby danego projektu.
 4. Tworzenie malarstwa iluzjonistycznego na ścianach, dopasowanego charakterem do danego wnętrza
 5. Malarstwo sztalugowe oraz grafika warsztatowa - dopasowanie charakteru obrazów do wnętrz